jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۷۶۵۹ ۰۴ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

حادثه مثبت این هفته به زیرکی دختری مربوط می‌شود که توانست خود را از چنگ یک آدم‌ربا نجات داده و زمینه دستگیری او را فراهم کند. ماجرا از این قرار است که حدود 10 روز قبل دختری جوان با صدایی لرزان با پلیس 110 سمنان تماس گرفت و درخواست کمک کرد. ماموران که آدرسی نامفهوم از دختر گرفته بودند وقتی به حوالی پل جاده نظامی در حاشیه شهر رسیدند در تاریکی شب دختری را دیدند که کنار جاده ایستاده بود.

 این دختر به محض دیدن خودروی پلیس دستانش را تکان داد و گروه گشت اطمینان یافت این شخص همان دختری است که با 110 تماس گرفته بود. ماموران وقتی از دختر درباره حادثه‌ای که برایش رخ داده بود سوال کردند او در حالی که اضطراب در صدایش موج می‌زد و توان نداشت واضح صحبت کند گفت: سوار یک خودروی مسافرکش شدم تا به خانه بروم اما راننده در میانه راه مسیرش را تغییر داد و به سمت خارج از شهر به راه افتاد. به او اعتراض کردم ولی با تهدید جوابم را داد و آن موقع بود که فهمیدم در چه دامی افتاده‌ام. وقتی نتوانستم راننده را به توقف وادار کنم دیدم چاره‌ای ندارم جز این‌که خودم را از خودروی در حال حرکت به بیرون پرت کنم این کار را با وجود همه خطرات احتمالی‌اش انجام دادم و با به خاطر سپردن مشخصات آن ماشین با پلیس تماس گرفتم. ماموران از آنجا که این دختر به موقع آنها را خبر کرده بود احتمال دادند مرد آدم‌ربا زیاد دور نشده باشد به همین دلیل طرح مهار را اجرا و در جریان یک تعقیب و گریز متهم را دستگیر کردند. این مرد در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد. اقدام دختر جوان در فرار از دست مرد آدم‌ربا و گزارش بموقع او به پلیس باعث شد به عنوان شخصیت شجاع هفته شناخته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر