jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۳۸۶۶۷۴ ۰۱ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۲:۰۹

یارانه نقدی 89 هزار تومانی مرحله دوم از امروز اول اسفند ماه قابل برداشت شد.مردم می‌توانند بهمرور با مراجعه به عابر بانک‌ها و بانک‌ها این مبلغ را برداشت کنند.

به گزارش فارس، یارانه های نقدی مرحله دوم که از هفته گذشته به ازای هر نفر 89 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز شده بود، از امروز اول اسفند قابل برداشت است.

یارانه نقدی واریز شده مربوط به اسفند ماه سال جاری و فروردین سال آینده است و مبلغ 8 هزار تومان از این مبلغ مربوط به یارانه نان است.

این در حالی است که هم‏زمانی روز برداشت یارانه ها با ایام واریز حقوق و دستمزد ماهانه کارمندان و کارگران موجب شلوغی بانک ها و صف خودپردازها شده است.

بنا بر این گزارش طبق روال گذشته در روزهای پایانی ماه، خودپردازهای هریک از بانک ها به کارت های دیگر بانک ها پاسخگو نیستند و شبکه شتاب اختلال دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر