توزیع کارت کنکور دکتری دانشگاه آزاد

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دکترای تخصصی این دانشگاه گفت: داوطلبان می توانند از روز سه شنبه 26 بهمن ماه کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
کد خبر: ۳۸۵۶۰۵

محمدرضا مهراد فر در گفت و گو با مهر اضافه کرد: داوطلبان می توانند از امروز سه شنبه 26 بهمن ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org  و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی برگه ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: دریافت برگه ورود به جلسه از طریق پایگاه مذکور تا یک ساعت قبل از شروع آزمون امکان پذیر خواهد بود.
 
معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه داوطلبان باید علاوه بر برگه ورود به جلسه، راهنمای آزمون مذکور را نیز از طریق همان پایگاه دریافت و مندرجات آن را به طور دقیق مطالعه کنند، ادامه داد: چنانچه داوطلبان پس از دریافت برگه ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه کردند، لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی که آن را به عنوان حوزه امتحانی خود انتخاب کرده اند، مراجعه کنند.
 
به گفته مهراد فر ، آدرس کلیه واحدهای مجری در دفترچه (Ph.D ) راهنمای آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1390 درج شده است.
 
وی گفت: داوطلبانی که حوزه های امتحانی تهران را انتخاب کرده اند بایستی طبق جدول مندرج در این اطلاعیه مراجعه و نسبت به رفع نقص برگه ورود به جلسه خود اقدام کنند.
 
مهرادفر زمان رفع نقص برگه ورود به جلسه را از روز چهارشنبه 27 بهمن (صبح و بعد از ظهر) تا ظهر پنجشنبه 28بهمن، صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 13 الی 17 اعلام کرد.
 
آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای 28 و 29 بهمن در سه نوبت عصر پنجشنبه و صبح و عصر جمعه در 29 واحد دانشگاهی کشور در 270 رشته محل برگزار می شود که فرایند مصاحبه علمی تا شهریور ماه ادامه دارد.
 
در این دوره از آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد 27 هزار داوطلب رقابت دارند که از این تعداد 23 هزار نفر، داوطلب دوره دکتری تخصصی با آزمون و چهار هزار نفر متقاضی دوره دکتری تخصصی بدون آزمون هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها