jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۸۵۵۸۵   ۲۶ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۹:۳۲

پس از پاسخ رد به فوتبال ایران

کرش مربی عربستان سعودی می‌شود

کارلوس کرش پس از اینکه به پیشنهاد سرمربیگری ایران پاسخ رد داد به احتمال فراوان هدایت تیم ملی فوتبال عربستان سعودی را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش مهر، این مربی 57 ساله پرتغالی که پیش از این عنوان شده بود با انعقاد قراردادی چهار ساله به تیم فوتبال ایران می پیوندد، در تازه ترین اظهار نظر خود به دلیل آنچه مشکلات خانوادگی از جانب این مربی عنوان شده، حضور در ایران را رد کرده است.

بر پایه گزارش سایت گل، یک منبع نزدیک به کرش گفت این مربی به جای مربیگری تیم فوتبال ایران، هدایت تیم عربستان را برعهده خواهد گرفت.

کارلوس کرش که سابقه هدایت تیم های رئال مادرید و آفریقای جنوبی را نیز در کارنامه دارد، در رقابت های جام جهانی 2010 با نتیجه یک بر صفر مقابل برزیل تن به شکست داد که مورد انتقادات بسیار شدید قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر