jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۵۶۸۱ ۳۰ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۲

2 عضو باندی که با سرقت اموال دختری جوان در غرب پایتخت، قصد ربودن وی را داشتند، قبل از اجرای نقشه خود دستگیر شدند. به گزارش جام‌جم، چهارشنبه گذشته دختری جوان در حاشیه خیابانی در غرب تهران منتظر تاکسی بود که یک خودروی پراید مقابل وی توقف کرد. دختر جوان سوار خودرو شد، غافل از این که راننده و 3 مرد مسافر نقشه شومی را در سر دارند.

پس از طی مسافتی یکی از سرنشینان صندلی عقب با چاقو، دختر جوان را تهدید کرد تا اموالش را در اختیار وی قرار دهد. او که بشدت شوکه شده بود، ملتمسانه از آنها می‌خواست تا رهایش کنند، اما مرد چاقو به دست با زور و تهدید و کتک زدن دختر جوان، کیفش را گرفت و بعد از برداشتن پول، گوشی تلفن همراه و مدارک هویتی‌اش، آن را به سوی وی پرت کرد. دختر جوان دوباره به آنها التماس کرد تا رهایش کنند، اما راننده به مسیر خود ادامه داد.

پس از عبور از چند خیابان، راننده متوجه گشت پلیس شد و از ترس دستگیری، دختر را از خودروی در حال حرکت بیرون انداخت و همراه همدستانش از آن محل دور شد.

دختر جوان در این هنگام از یک راننده عبوری خواست خودروی سارقان را تعقیب کند.

راننده عبوری حین تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران به تعقیب خودروی سارقان پرداخت تا این که پس از طی مسافتی، موفق به متوقف کردن خودروی متهمان فراری شد و با حضور بموقع ماموران در محل حادثه، 2 نفر از سرنشینان خودرو دستگیر و 2 نفر دیگر در شلوغی شهر ناپدید شدند.

ماموران در بازرسی بدنی از این متهمان، 2 گوشی تلفن همراه کشف کردند که تصاویر غیراخلاقی متعددی در آن ثبت شده بود. تحقیقات تکمیلی برای دستگیری 2 همدست فراری آنها و فاش شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر