jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۵۴۵۴ ۲۹ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۳

متهم پس از قتل همسر خود دستگیر شد

اختلاف خانوادگی قربانی گرفت

مردی که در پی اختلاف خانوادگی، همسر 35 ساله خود را به قتل رسانده بود؛ پس از فرار، در منزل یکی از بستگان خود دستگیر شد.

به گزارش «جام‌جم»‌اواخر هفته گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع جنایت در یکی از محله‌های تبریز، ماموران با عزیمت به محل موضوع را به بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تبریز گزارش کردند.

با حضور بازپرس جنایی در محل مشخص شد، مقتول زن 35 ساله‌ای به نام نیر است که با روسری خفه شده است.

سرهنگ مداحی، رئیس پلیس آگاهی تبریز در ارتباط با پیگیری پرونده به «جام‌جم» گفت: بررسی‌های اولیه در محل جنایت نشان می‌داد که درگیری شدیدی در خانه روی داده و بنا به اظهارات همسایه‌ها، مقتول با شوهرش اختلاف داشته است.

مداحی افزود: پس از تحقیقات اولیه معلوم شد، همسر مقتول به نام امیر (41 ساله) پس از ارتکاب جنایت، اوایل شب از محل متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی اضافه کرد: با به دست آمدن سرنخ‌هایی در ارتباط با این جنایت، دستور دستگیری همسر مقتول صادر شد و ماموران پس از تحقیقات گسترده، مخفیگاه او را در یکی از شهرک‌های اطراف تبریز شناسایی و او را که در منزل یکی از بستگان خود مخفی شده بود، دستگیر کردند.

اعتراف

امیر ـ متهم ـ پس از انتقال به پلیس آگاهی به قتل همسر خود اعتراف کرد و گفت: از چندی پیش با یکدیگر اختلاف داشتیم و شب حادثه نیز پس از مشاجره با وی، لحظه‌ای کنترل خود را از دست دادم و او را با ضربات مشت و بستن روسری دور گردنش به قتل رسانده و متواری شدم.

درپی این اعترافات، بازپرس جنایی دستور ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت را صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر