زن معتادی که با تعارف شکلات به دختران خردسال، طلاهای آنها را سرقت می‌کرد، دستگیر شد. به گزارش جام‌جم، شامگاه 17 خرداد امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و از دستگیری زنی سارق توسط اهالی محلشان خبر داد. با تماس این شهروند، ماموران کلانتری 151 یافت‌آباد به محل حادثه که حوالی مرکز پلیس بود، اعزام شدند.
کد خبر: ۳۳۳۹۵۸

با تحقیق مقدماتی معلوم شد، دقایقی قبل زنی با سرقت طلاهای یک دختربچه، در حال فرار بوده که از سوی اهالی محل دستگیر شده است . ماموران کلانتری 151 یافت‌آباد زن متهم را که دو حلقه النگوی مسروقه در اختیار داشت، برای ادامه تحقیقات به پایگاه پنجم آگاهی تهران منتقل کردند و تحقیقات از وی آغاز شد. منیژه، متهم پرونده در‌بازجویی‌های پلیسی اظهارات متناقضی را عنوان کرد تا عاقبت در مواجهه حضوری با کودکی که طلاهایش را سرقت کرده بود به جرم خود اعتراف کرد.

اعتراف زن معتاد

وی در تشریح ماجرای سرقت از دختران خردسال به پلیس گفت: از چند سال قبل به مواد مخدر (کراک) معتاد شدم و برای تامین هزینه اعتیاد ابتدا اموال خانه را می‌فروختم و بعد از آن تصمیم گرفتم با فریب دختران خردسال، طلاهای آنها را سرقت کنم. ابتدا در رباط‌کریم طلاهای دختران خردسال را سرقت می‌کردم و بعد با حضور در تهران در محل‌هایی از قبیل تهرانسر، میدان آزادی و مهرآباد جنوبی به سرقت‌هایم ادامه دادم. وی ادامه داد: با دادن شکلات به دختران خردسال، آنها را فریب می‌دادم.

سرهنگ اسدی، رئیس پایگاه پنجم آگاهی تهران در این باره به خبرنگار ما گفت: متهم به سرقت اکنون با قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 18 تهران در زندان به سر می‌برد. تحقیقات از وی ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها