jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۲۷۹۸ ۱۶ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۹

معاون برنامه‌ریزی استاندار قم گفت: سیاست شورای آرد و نان استان، عرضه نان با گندم کامل است. به گزارش ایسنا، سیدرضا دهنا افزود: هدف‌گذاری مسوولان استانی در شورای سیاست‌گذاری گندم، آرد و نان در سال 89 حرکت به سمت عرضه نان با گندم کامل در سطح استان است‌. بی‌شک باید تلاش شود تا نان به صورت سبوسدار عرضه شود. در جهت نیل به این مهم، قم به عنوان استان پیشتاز، با هم‌اندیشی مسوولان استانی هماهنگی‌های لازم و اقدامات عاجلی را در خصوص افزایش میزان سبوس در آرد فعلی مورد استفاده نانوایی‌های سطح استان انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد:‌متأسفانه در حال حاضر به دلیل توجه بیشتر به کیفیت ظاهری نان، سبوس کمتری در نان استفاده می‌شود که این امر به کاهش ارزش غذایی نان منجر شده است. بر اساس هدف گذاری‌های شورای آرد و نان استان به تمامی نانوایی‌های سنگکی در سطح استان، سبوس بیشتری تحویل داده خواهد شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر