jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۳۱۷۴۰ ۱۲ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۶:۱۶

رئیس سازمان صدا و سیما صبح امروز در مراسم قدردانی از سه دهه تلاش متعهدانه محمد گلریز، از وی به عنوان هنرمند توانا و انقلابی کشور یاد کرد و گفت: اعتقاد، تواضع و اخلاص گلریز در کنار صدای زیبا و اجرای خوب، از وی چهره ای بی بدیل در عرصه ی هنر خلق کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین، آقای ضرغامی با اشاره به همراهی همیشگی این هنرمند شاخص با مردم در جریانات مختلف انقلاب و دوران دفاع مقدس افزود: بودن با مردم و همدلی با آنها نشان از اعتقاد عمیق این هنرمند به مردم و باورهای آنها است و مصداق این همدلی صادقانه اجرای سرودهای ماندگار و خاطره انگیزی است که هرکدام در جایگاه خود از ویژگی و صلابت خاصی برخوردارند.

رئیس رسانه ی ملی در ادامه به تواضع و مردمداری گلریز اشاره کرد و گفت: همراهی همیشگی با مردم و توجه به خواست و اراده آنها رمز ماندگاری این هنرمند است و خرسندیم که امروز پس از سه دهه تلاش متعهدانه، گلریز خدمت به مردم را افتخار خود می داند و این یعنی رمز ماندگاری گلریز در دل مردم.

در لوح تقدیر رئیس سازمان صدا و سیما به محمد گلریز آمده است:

هنرمند گرامی جناب آقای محمد گلریز

ایام بشکوه، به یادماندنی و خاطره ساز همه سه دهه گذشته باقی است. چون با هنر عجین شده است. شما خواندید، تا ایران سرافراز، روزهای خجسته و سپید پیروزی را همواره ببیند. صدای سرشار از غرور، شکوه و هنرمندی شما در جان و یاد این مردم قدرشناس، خواهد ماند.

محمد گلریز پس از دریافت لوح تقدیر خود خطاب به حضار که با شور و هیجان زیاد وی را تشویق می کردند گفت: از خداوند متعال می خواهم که تا زنده ام توفیق و سعادت این را داشته باشم که برای انقلاب، اسلام، ایران و اهل بیت بخوانم.

در این مراسم از خانم ژاله علو بخاطر بیش از 6 دهه فعالیت هنری در تلویزیون تئاتر و سینما و خانم ناهید تاج نیا گوینده پیشکسوت خبر نیز تقدیر شد.

خانم علو نیز در این مراسم گفت: خوشحال و سرافرازم که 62 سال در خدمت مردم کشور و هنر این مردم بوده ام و ناهید تاج نیا نیز با ابراز خرسندی گفت: فقط می توانم بگویم این اقدام شما خستگی 40 سال فعالیت مستمر خبری را از من دور کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر