jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۱۵۰۵۶   ۱۲ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۱:۵۳

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در شرایطی بامداد روز چهارشنبه به محل برگزاری رقابتهای جام جهانی 2010 روسیه اعزام شد که حسن رحیمی و ابراهیم مهربان را به همراه نداشت.

به گزارش ایرنا ،‌ تیم ملی کشتی آزاد کشورمان بامداد چهارشنبه تهران را به مقصد مسکو، محل برگزاری رقابت های جام جهانی ترک کرد تا در جمع برترین تیم های دنیا به مصاف با حریفان خود برود ، اما این تیم در حالی راهی روسیه شد که یک ملی پوش و یکی از مربیان خود را همراه نداشت.

عارف ربطی دبیر فدراسیون کشتی ضمن اعلام این خبر گفت: مشکل خروجی حسن رحیمی ملی پوش 55 کیلوگرمی تیم کشتی ایران با پیگیری های فدراسیون کشتی و همکاری لازم مسئولان نیروهای مسلح به تازگی حل شده و وی روز جمعه می تواند بدون هیچ مشکلی به همراه ابراهیم مهربان ، مربی تیم ملی به روسیه اعزام شد.

وی افزود: رقابتهای جام جهانی طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در شهر مسکو برگزار می شود و این دو عضو تیم اعزامی بدون هیچ مشکلی می توانند با یک پرواز چهار ساعته تهران به مسکو به دیگر اعضای تیم ملی ملحق شوند.

گفتنی است تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابتهای جام جهانی 2010 روسیه را نفرات زیر تشکیل می دهند:
55 کیلوگرم: عباس دباغی، حسن رحیمی یا فرزان بهرامی.
60 کیلوگرم: سعید احمدی و مصطفی آقاجانی.
66 کیلوگرم: مهدی تقوی و مصطفی حسین‌خانی.
74 کیلوگرم: صادق گودرزی و سعید ریاحی.
84 کیلوگرم: احسان لشکری.
96 کیلوگرم: رضا یزدانی.
120 کیلوگرم: فردین معصومی و محمدرضا آذرشکیب

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر