jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۲۶۷۵   ۲۷ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به منصور ابراهیم‌زاده پیشنهاد داد، قرارداد خود را برای 3 سال دیگر با این باشگاه تمدید کند. «دلیلی» در بیان دلایل خود برای این تصمیم به ایسنا گفت: ابراهیم‌زاده مربی اخلاق‌گرایی است که از لحاظ فنی در فوتبال ایران جزو 3 مربی برتر است. ضمن آن که اگر ثبات در سکان رهبری یک تیم باشد آن تیم به طور حتم موفق خواهد شد، از این رو با موافقت هیات مدیره از ابراهیم‌زاده خواستیم برنامه‌ 3 ساله‌اش را برای ادامه کار در باشگاه ارائه دهد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر