jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۱۲۰۷۶   ۲۵ بهمن ۱۳۸۸  |  ۱۱:۱۱

پس از گذشت 9 ماه از مفقود شدن یک متکدی ، دادیار جنایی دستور بازداشت 3 نفر را در این ارتباط صادر کرد.

به گزارش جام‌جم، اواخر اردیبهشت‌ماه سال جاری مردی با حضور در شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی تهران با ارائه شکایتی بیان کرد که برادر 52 ساله او که یک فلج مادرزادی است به طرز مرموزی مفقود شده و تلاش‌ها برای یافتن او بی‌نتیجه مانده است.

به دنبال این شکایت دستور قضایی در این ارتباط صادر و در تحقیقات مقدماتی مشخص شد مرد گمشده هر روز به قصد تکدی‌گری محل سکونت خود را ترک می‌کرده و یک هفته قبل پس از شکایت برادر این فرد وی از منزل خارج و مفقود شده بود.

پس از گذشت 9 ماه از پیگیری و تحقیق در این زمینه ماموران اقدام به بازداشت همسر مرد متکدی کردند که وی ابتدا گفت از سرنوشت شوهرش اطلاعی ندارد، اما پس از یک هفته و اظهارات ضد و نقیض بیان کرد شوهرش هر روز پس از گدایی مقادیری پول به خانه می‌آورد که این پول صرف هزینه اعتیاد صاحبخانه و مادرم می‌شد و روزی که شوهرم گم شد، همان روزی بود که او پول کمتری به خانه آورده بود که از سوی صاحبخانه و مادرم مورد حمله قرار گرفت.

وی افزود: به همین دلیل آنها او را خفه کردند. سپس جسدش را درون یک خودرو قرار دادند و مرد صاحبخانه او را از خانه به بیرون منتقل کرد.

دستور بازداشت

غلامرضا سلیمانی دادیار شعبه دوم دادسرای جنایی در این باره به خبرنگار ما گفت:‌ پس از اعترافات این زن دستور بازداشت مرد صاحبخانه و مادر متهم صادر شد اما آنها پس از انتقال به دادسرای جنایی قتل مرد متکدی را انکار کردند.

دادیار جنایی افزود: پس از گذشت 9 ماه از گم شدن مرد متکدی و اظهارات ضد و نقیض متهمان بازداشت شده دستور ادامه تحقیقات در این زمینه صادر شده است و ماموران پلیس آگاهی بررسی در این زمینه را آغاز کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر