jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۱۰۴۸۷   ۱۵ بهمن ۱۳۸۸  |  ۱۷:۵۱

رئیس رسانه ملی با تشریح برنامه‌ریزی‌های گسترده رسانه‌های استکبار جهانی از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و تبلیغات وسیع آنان در جنگ نرم علیه ملت ایران گفت: تمامی تبلیغات دشمن در ماه‌های اخیر به دلیل عدم آگاهی آنان از فرهنگ عاشورا نتیجه عکس داد و باعث آگاهی و تنفر بیشتر مردم از جریان فتنه شد. وی افزود: در مقابل این راه نورانی، استکبار،‌منافقین و ضدانقلاب با همه توان خود به مقابله برخواستند که مانند کف روی آب از بین خواهند رفت.

به گزارش جام جم آنلاین ، رئیس سازمان صداوسیما در مراسم بزرگداشت سرداران و 800 شهید شهرستان بهشهر که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان ، استاندار مازندران ، خانواده‌های معظم شهدا و قشرهای مردم برگزار شد با تجلیل از مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: راه شهدا راه امام و ولایت اسلام واقعی است که ملت بزرگ ایران با آگاهی و بصیرت بالا آن را ادامه می‌دهد.

مهندس ضرغامی افزود: در مقابل این راه نورانی، استکبار،‌منافقین و ضدانقلاب با همه توان خود به مقابله برخواستند که مانند کف روی آب از بین خواهند رفت.

وی تصریح کرد: در این شرایط حکمیت بین نور و ظلمت بی‌معنی است.

رئیس رسانه ملی با تشریح برنامه‌ریزی‌های گسترده رسانه‌های استکبار جهانی از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و تبلیغات وسیع آنان در جنگ نرم علیه ملت ایران گفت: تمامی تبلیغات دشمن در ماه‌های اخیر به دلیل عدم آگاهی آنان از فرهنگ عاشورا نتیجه عکس داد و باعث آگاهی و تنفر بیشتر مردم از جریان فتنه شد.

ضرغامی با تشریح فضای غبارآلود فتنه در دوره زمامداری امیر مومنان حضرت علی (ع) گفت: امروز ملت ایران با آگاهی و بصیرت نسبت به تاریخ صدر اسلام، از انقلاب بزرگ خود در مقابل توطئه‌های جهانی به خوبی حفاظت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر