jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۹۳۴۰   ۳۱ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۳:۴۰

تیم ملی بسکتبال ایران صبح امروز به مصاف تایوان ، «گربه سیاه» خود در آسیا می رود.نگاهی به سابقه بازی های دو تیم نشان می دهد که ایران در هیچ دوره ای که با

این تیم رو به رو شده بود نتوانست گره کور بازی با این تیم را باز کند در نتیجه نهایتا تسلیم شده از میدان بیرون می آمد. اما به نظر می رسد با توجه به شرایطی که تایوان امسال دارد روزنه های امید به روی مردان ایران بازشده است . هر چند تایوانی ها کاملا آماده اند اما با ترس درونی به میدان می آیند. لین مربی این تیم در آخرین گفتگویش اعلام کرد، تلاش دارد ترس از باخت در برابر حریفان را از شاگردانش دور کند. با همه این حرفها تایوان آماده است ، این تیم که دو سالی است چوب جوانگرایی اش را در آسیا می خورد ، امیدوار است که با همین جوانان سریع و با استعداد امسال نتیجه بگیرد. شاید اگر تایوانی ها همانطور که کارشناسان این کشور آنها را به بوته نقد گذاشته اند میل به استفاده از پرتاب های 3 امتیازی نامطمئن داشته باشند ، نناد بتواند با تجربه ای که دارد مردانش را در زمین مقابل آنها درست هدایت کند. به هر حال باید منتظر شد و دید آیا امروز گره کور پیروزی بر تایوان به دست جوانان با انگیزه ایران باز خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر