jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۱۰۴   ۲۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۳:۲۴

جام جم آنلاین - خسارت طوفان در کره از رقم 4/3 میلیارد دلار فراتر رفت .

آسوشیتدپرس گزارش داد رقم واقعی 3 برابر رقم پیش بینی شده از آب در آمد و این در حالی است که 127 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.
روز جمعه گذشته طوفان مائی با سرعت 216 کیلومتر در ساعت جنوب کره جنوبی را درنوردید و باعث تخریب اسکله ها ، ماشین ها و خانه ها و قطعی برق شد.
اداره امور غیرمترقبه می گوید تاکنون مرگ 107 نفر تایید شده و این در حالی است که 20 نفر اسمشان هنوز در لیست مفقودین است که به احتمال زیاد مرده اند براین اساس بیشتر قربانیان زیر گل و لای مفقود شده و یا ساختمان ها روی آنها فرو ریخته است .
در طوفان مذکور 5 هزار خانه بطور کامل ویران شده و به 13 هزار خانه و واحد تجاری خسارت وارد آمد همچنین 1691 پل ، 13 هزار کشتی و قایق و 1487 جاده ویران شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر