jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۶۵ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه : مجموعه تلویزیونی «از عشق‌آباد تا عشق‌آباد» به کارگردانی محمدحسین لطیفی برای شبکه یک تهیه می‌شود. حامد عنقا، نویسنده این مجموعه تلویزیونی به مهرگفت: این مجموعه به تهیه‌کنندگی سیدکمال طباطبایی و به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه یک تهیه می‌شود. در ابتدا فیلمنامه در 13قسمت 45 دقیقه‌ای نوشته شد، اما پس از پایان نگارش به این نتیجه رسیدیم که قصه قابلیت بیشتری برای پرداخت دارد، به همین دلیل چند قسمت دیگر به کار اضافه و 26 قسمت نوشته شد. فیلمنامه را به شبکه تحویل دادیم.

وی افزود: تولید این پروژه ممکن است از بهمنیا اسفندماه امسال آغاز شود. بخشی از کار هم در خارج از کشور باید تصویربرداری شود. اتفاقات قصه از سال 1320 تا 1342 رخ می‌دهد و محور کلی آن ارتباط یک نفر نسبت به ایمانش و امام رضا (ع) است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر