jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۳۳   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: پسر 24 ساله‌ای که 18 فقره سابقه کیفری داشت، ‌هنگام فرار مرموز در یکی از بزرگراه‌های تهران با یک دستگاه خودروی عبوری تصادف کرد و کشته شد. به گزارش «جام‌جم»، شامگاه 21 تیرماه امسال، یکی از شهروندان تهرانی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از مرگ یک مرد رهگذر بر اثر تصادف با یک دستگاه خودروی پژو در حوالی پل یادگاه امام (ره) خبر داد.

پس از این تماس و اعزام ماموران راهنمایی و رانندگی به محل حادثه، معلوم شد راننده پژو با یک جوان 24 ساله که فاقد هرگونه مدارک هویتی است، تصادف کرده و مرگ او را رقم زده است.

به این ترتیب، جسد مرد جوان برای مشخص شدن هویت و علت حادثه به پزشکی قانونی و راننده نیز به مرکز پلیس تهران انتقال یافت و مورد بازجویی قرار گرفت که وی بیان کرد، فرد کشته شده با فرار به سمت اتوبان موجب مرگ خود شد. با تحقیق در این زمینه مشخص شد، جوان فوت شده یک فرد سابقه‌دار است که پیش از این 18بار به اتهام سرقت، کیف‌قاپی و زورگیری، سابقه زندان دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر