jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۹۰۹   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۳

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در موقعیت کنونی تیم های فوتبال کشور در سطح ملی و باشگاهی ضعیف هستند و هدف ما خارج کردن فوتبال از این وضعیت است.

به گزارش ایسنا ، علی کفاشیان روز دوشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های خبری استان کردستان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های فدراسیون برای کمک به پیشرفت فوتبال ملی و باشگاهی استفاده از ظرفیت‌های موجود در تمام استان‌های کشور است.

وی اضافه کرد: سقوط رتبه تیم ملی در رنگینک فیفا هشداری برای فوتبال کشور است و باید از برنامه‌های اصولی در راستای تقویت و پیشرفت فوتبال کشور بهره گرفته شود.

کفاشیان توجه به تیم های پایه را در راستای تقویت فوتبال امری اساسی برشمرد و عنوان کرد: سرمایه گذاری در رده های سنی پایه و بهره گیری از مربیان برجسته در راستای آموزش آنها می تواند آینده فوتبال کشور را تضمین کند.

رئیس فدراسیون فوتبال اذعان داشت: خوشبختانه در تمام نقاط کشور استعدادهای فراوان فوتبال وجود دارد که باید آنها را شناسایی و هدایت کرد.

وی به برنامه های سازمان تربیت بدنی در راستای حمایت از ورزش استان‌های محروم اشاره کرد و گفت: کمک به استاندارد سازی ورزشگاه ها و حمایت از تیم های ورزشی در استان های محروم مورد توجه سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال است.

کفاشیان در پایان اضافه کرد: فوتبال ایران دارای استعدادهای بسیار زیادی است که با برنامه ریزی و تلاش بیشتر می تواند در وضعیتی بسیار بهتری داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر