jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۹۰۹ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۳

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در موقعیت کنونی تیم های فوتبال کشور در سطح ملی و باشگاهی ضعیف هستند و هدف ما خارج کردن فوتبال از این وضعیت است.

به گزارش ایسنا ، علی کفاشیان روز دوشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های خبری استان کردستان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های فدراسیون برای کمک به پیشرفت فوتبال ملی و باشگاهی استفاده از ظرفیت‌های موجود در تمام استان‌های کشور است.

وی اضافه کرد: سقوط رتبه تیم ملی در رنگینک فیفا هشداری برای فوتبال کشور است و باید از برنامه‌های اصولی در راستای تقویت و پیشرفت فوتبال کشور بهره گرفته شود.

کفاشیان توجه به تیم های پایه را در راستای تقویت فوتبال امری اساسی برشمرد و عنوان کرد: سرمایه گذاری در رده های سنی پایه و بهره گیری از مربیان برجسته در راستای آموزش آنها می تواند آینده فوتبال کشور را تضمین کند.

رئیس فدراسیون فوتبال اذعان داشت: خوشبختانه در تمام نقاط کشور استعدادهای فراوان فوتبال وجود دارد که باید آنها را شناسایی و هدایت کرد.

وی به برنامه های سازمان تربیت بدنی در راستای حمایت از ورزش استان‌های محروم اشاره کرد و گفت: کمک به استاندارد سازی ورزشگاه ها و حمایت از تیم های ورزشی در استان های محروم مورد توجه سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال است.

کفاشیان در پایان اضافه کرد: فوتبال ایران دارای استعدادهای بسیار زیادی است که با برنامه ریزی و تلاش بیشتر می تواند در وضعیتی بسیار بهتری داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر