jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۷۷۷ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۰۴

فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال نام مهدی مهدوی کیا و علی کریمی را در فهرست محبوب‌ترین بازیکنان سال 2009 قرار داد.

به گزارش ایسنا ، به رسم هر ساله فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال فهرستی را از محبوب‌ترین بازیکنان سال تهیه کرده که در فهرست سال 2009 نام مهدی مهدوی کیا و علی کریمی هم وجود دارد.

در این فهرست نام بازیکنان همچون وین رونی، ایکر کاسیاس، میشاییل بالاک، جی‌جی بوفون، کریستیانو رونالدو، الساندرو دل‌پیرو، ساموئل اتوئو، رایان گیگز، استیون جرارد، تیری آنری، زلاتان ابراهیموویچ، کاکا، فرانک لمپارد و فرانچسکو توتی وجود دارد.

این نظرسنجی تا نوامبر 2009 ادامه خواهد داشت و ژانویه سال آینده میلادی محبوب‌ترین بازیکن سال 2009 معرفی خواهد شد.

سال گذشته نام علیرضا نیکبخت واحدی از فوتبال در این فهرست وجود داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر