jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۴۶۸   ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال( جام آزادگان) امروز و فردا با برگزاری 14 دیدار در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. در چارچوب این مسابقات امروز شن‌سای اراک با آلومینیوم هرمزگان، مس سرچشمه با گلگهر سیرجان، گسترش فولاد تبریز با شیرین فراز کرمانشاه، داماش گیلان با پتروشیمی تبریز، برق شیراز با فولاد نوین اهواز، نساجی مازندران با کوثر لرستان و نفت تهران با مهرکام پارس دیدار می‌کنند و فردا نیز شهرداری بندرعباس با مس رفسنجان، پیام مخابرات فارس با سپاهان نوین، شموشک نوشهر با ایرانجوان بوشهر، اتکای گلستان با پیام مشهد، داماش لرستان با صنعت نفت آبادان، تربیت یزد با کاوه تهران و شاهین اهواز با شهرداری تبریز به صورت همزمان از ساعت 30/15 پیکار می‌کنند.

هم اکنون تیم‌های شهرداری تبریز، ایرانجوان بوشهر، شهرداری بندرعباس، صنعت نفت آبادان و مس رفسنجان با 3 امتیاز در صدر جدول گروه اول و تیم‌های داماش گیلان، نساجی مازندران، شن سای اراک و آلومینیوم هرمزگان نیز با همین تعداد امتیاز پیشتاز گروه دوم این رقابت‌ها هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر