jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۷۲۳۳ ۲۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۱۱

یک استودیو فیلمسازی به همراه مقام‌های رسمی شهر ریودوژانیرو برزیل با ارائه پیشنهادی 17 میلیون دلاری از وودی آلن خواستند یک فیلم در این شهر بسازد.

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: این پیشنهاد هفته گذشته و همزمان با بازدید لتی آرونسن خواهر فیلمساز سرشناس آمریکایی از شهر ریودوژانیرو از سوی کلودیو لوریرو یکی از مدیران بازاریابی و تبلیغات برزیلی به وی داده شد و خبر آن را هم روزنامه فولیای برزیل روز سه‌شنبه منتشر کرد.

لوریرو به این روزنامه گفت شرکت فیلمسازی کانسپیراکائو برزیل یک پیشنهاد 15 میلیون دلاری به وودی آلن داده تا با استفاده از آن یک فیلم در شهر ریودوژانیرو بسازد. قرار است 1.7 میلیون دلار هم از سوی مقام‌های شهر و ایالت ریو تامین شود. برنامه فیلمسازی آلن تا سال 2011 پر است و احتمال دارد او سال 2012 برای ساختن فیلم به ریو سفر کند.

این روزها به ندرت یک گروه فیلمسازی در خیابان‌ها و استودیوهای شهر ریو دیده می‌شود و نرخ بالای جنایت در این شهر بزرگ برزیل باعث شده بسیاری از گروههای فیلمسازی عطای فعالیت در آن را به لقایش ببخشند. به همین دلیل مقام‌های رسمی این شهر در تلاشند به هر شکل ممکن نام‌های بزرگ را برای ساختن فیلم در ریو متقاعد کنند.

آلن چند سالی است فعالیت‌های سینمایی خود را به خارج از مرزهای شهر محل زندگی خود نیویورک منتقل کرده است. او چهار سال پیش "امتیاز نهایی" را در لندن ساخت و "ویکی کریستینا بارسلونا" را سال 2008 در بارسلون و دیگر لوکیشن‌های اسپانیا مقابل دوربین برد. او سال آینده میلادی یک فیلم در فرانسه و احتمالا شهر پاریس خواهد ساخت.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر