jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۲۱۲ ۲۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۹

خرم‌آباد، مسابقات کشتی فرنگی کشور‌

فینالیست‌های 4 وزن مشخص شدند

سرپرست مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان کشور گفت: فینالیست‌های 4 وزن 55، 66، 84 و 120 کیلوگرم کشتی فرنگی بزرگسالان کشور امروز در خرم‌آباد مشخص شدند.

رضا غلامی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: این دوره از مسابقات که صبح امروز در 4 وزن در خرم‌آباد برگزار شد، در وزن 55 کیلوگرم هادی زینیوند از لرستان و محسن حاجی‌زاده از مازندران، در وزن 66 کیلوگرم جان محمد داوودی از خوزستان و آزاد علی محمد‌پور از کردستان، در وزن 84 کیلوگرم مجتبی کریم‌فر از خوزستان و داوود عابری‌زاده از تهران و در وزن 120 کیلوگرم علیرضا اکبری از مازندران و محمد قربانی از کرمانشاه مشخص شدند.

وی اظهار داشت: نفرات سوم این وزن‌ها عصر امروز مشخص می‌شود.

غلامی در ادامه تصریح کرد: این دوره از مسابقات در هفت وزن در خرم‌آباد در حال برگزاری است که سه وزن آن 60، 74 و 96 کیلوگرم روز گذشته با هم به رقابت پرداختند و وزن‌های 55، 66، 84 و 120 کیلوگرم امروز با هم به رقابت پرداختند.

این دوره از مسابقات نخستین بار است که در لرستان با حضور 33 استان در قالب 34 تیم و 360 کشتی‌گیر از سراسر کشور در حال برگزاری است.

گفتنی است، مرحله نهایی این مسابقات تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر