jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۲۰۷   ۲۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۵:۴۵

رییس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: همه چیز در فوتبال باید قانونی و ضابطه مند و بر اساس اصول و ارزش های پذیرفته شده به اجرا گذاشته شود .

به گزارش واحد مرکزی خبر، علی سعیدلو در نشست بررسی عملکرد و برنامه های فدراسیون‌ فوتبال با اشاره به جایگاه فوتبال در ایران و انتظارات دولت و مردم از این رشته می گوید : بی شک انتظارات ما ورای آن چیزی است که هم اکنون از آن برخورداریم و همه باید بکوشیم تا با پرهیز از حاشیه هایی که بعضا آن را از شرایط طبیعی خود خارج می کند ، پاسخگوی انتظارات موجود از رشته پر طرفدار فوتبال باشیم .

وی اضافه کرد : مبنای همه کارها در فوتبال بایستی بر اساس قانون و ضابطه مندی باشد تا ضریب خطاها پایین آمده و بتوانیم این رشته را به جایگاه اصلی اش هدایت کنیم .

سعیدلو با اشاره به اینکه در فدراسیون فوتبال باید همه چیز را سخنگوی فدراسیون اعلام کند تا با توجه به گستردگی این رشته ، جلوی حرف های متناقض در آن گرفته شود ، تصریح کرد : در باره مباحث انضباطی و نادیده گرفته شدن مباحث اخلاقی باید با قاطعیت برخورد نمود، اما این دلیلی بر این نیست که مدام در رابطه با این حوزه مصاحبه شده و مانور شود .

رییس سازمان تربیت بدنی همچنین با اشاره به مباحثی که در خصوص داوری فوتبال ایران مطرح بوده است ، گفت : بی شک هر داوری درپی اتخاذ تصمیمات درست در مسابقه است و نباید چند اشتباه سهوی و غیرعمد در این مساله آنچنان بزرگ شود که کل جامعه داوری ما را زیر سئوال ببرد ، بی شک فدراسیون باید در این زمینه با قدرت از داوران فوتبال حمایت های لازم را بعمل آورد تا این قشر زحمتکش ورزش نیز به جایگاه خویش در سطح قاره آسیا و جهان برسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر