jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۲۰۷ ۲۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۵:۴۵

رییس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: همه چیز در فوتبال باید قانونی و ضابطه مند و بر اساس اصول و ارزش های پذیرفته شده به اجرا گذاشته شود .

به گزارش واحد مرکزی خبر، علی سعیدلو در نشست بررسی عملکرد و برنامه های فدراسیون‌ فوتبال با اشاره به جایگاه فوتبال در ایران و انتظارات دولت و مردم از این رشته می گوید : بی شک انتظارات ما ورای آن چیزی است که هم اکنون از آن برخورداریم و همه باید بکوشیم تا با پرهیز از حاشیه هایی که بعضا آن را از شرایط طبیعی خود خارج می کند ، پاسخگوی انتظارات موجود از رشته پر طرفدار فوتبال باشیم .

وی اضافه کرد : مبنای همه کارها در فوتبال بایستی بر اساس قانون و ضابطه مندی باشد تا ضریب خطاها پایین آمده و بتوانیم این رشته را به جایگاه اصلی اش هدایت کنیم .

سعیدلو با اشاره به اینکه در فدراسیون فوتبال باید همه چیز را سخنگوی فدراسیون اعلام کند تا با توجه به گستردگی این رشته ، جلوی حرف های متناقض در آن گرفته شود ، تصریح کرد : در باره مباحث انضباطی و نادیده گرفته شدن مباحث اخلاقی باید با قاطعیت برخورد نمود، اما این دلیلی بر این نیست که مدام در رابطه با این حوزه مصاحبه شده و مانور شود .

رییس سازمان تربیت بدنی همچنین با اشاره به مباحثی که در خصوص داوری فوتبال ایران مطرح بوده است ، گفت : بی شک هر داوری درپی اتخاذ تصمیمات درست در مسابقه است و نباید چند اشتباه سهوی و غیرعمد در این مساله آنچنان بزرگ شود که کل جامعه داوری ما را زیر سئوال ببرد ، بی شک فدراسیون باید در این زمینه با قدرت از داوران فوتبال حمایت های لازم را بعمل آورد تا این قشر زحمتکش ورزش نیز به جایگاه خویش در سطح قاره آسیا و جهان برسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر