jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۶۷۵۴ ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۱۷

19 آبان در یک بازی دوستانه،

ایران به مصاف ایسلند می‌رود

تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران در استادیوم آزادی در دیداری دوستانه با تیم ملی ایسلند بازی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا؛ مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون با بیان این مطلب افزود: با توجه به درخواست سرمربی و تائید کمیته تیم های ملی، فدراسیون فوتبال طی قراردادی با فدراسیون ایسلند توافق کرد تا در تاریخ 10 نوامبر (19 آبان ماه) در تهران بازی دوستانه داشته باشند.

نبی تاکید کرد: این بازی چهار روز قبل از بازی رفت با اردن (23 آبان)، برگزار خواهد شد. ضمن آنکه حریف یاد شده با تایید سرمربی تیم ملی و از میان 4 تیم نامیبیا، جزایر فارو، اوگاندا و ایسلند که آمادگی خود را برای این بازی در تهران اعلام کرده بودند، انتخاب شد.

وی افزود: برای برنامه دقیق، منظم و رعایت کلیه باشگاههای حاضر در لیگ برتر، نیم فصل از 17 آبان تا 5 آذر برنامه ریزی شده و با توافق سرمربی تیم ملی، لیگ برتر و کمیته تیم های ملی مقرر شد تا هر دو دیدار رفت و برگشت با اردن در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا و دو بازی تدارکاتی مربوطه در تاریخ‌های 19 و 27 آبان جمعاً 4 بازی صرفاً در این دوره انجام شود و بازیکنان ملی 4 روز قبل از شروع لیگ در 6 آذر به باشگاههای خود برگردند.

تیم ملی فوتبال ایسلند در چند بازی اخیر طی چهار ماه گذشته ضمن کسب مساوی با تیم های نروژ و اسلواکی از تیم های هلند و مقدونیه با نتیجه 2 بر 1 و 2 بر صفر شکست خورده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر