jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۶۶۸   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه اقتصاد: در هفته‌ای که یکی دیگر از شرکت‌های اصل 44 در بورس عرضه شد، ارزش معاملات این بازار 115 درصد و حجم معاملات نیز 59 درصد رشد کرد تا شاخص بورس به نزدیکی‌های رقم 12 هزار برسد. به گزارش ایسنا، در 5 روز فعالیت بورس تهران طی هفته گذشته 1258 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 3474 میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و باعث افزایش 115 درصدی ارزش و 59 درصدی حجم معاملات شد.

در هفته گذشته ارزش و حجم معاملات بازار اول و دوم نیز با افزایش روبه‌رو شد و 1029 میلیون سهم به ارزش 3011 میلیارد ریال در بازار اول و 228 میلیون سهم به ارزش 463 میلیارد ریال در بازار دوم دادوستد شد. براین اساس، حجم سهام معامله شده در بازار اول 75 درصد و ارزش کل معاملات این بازار 141 درصد رشد کرد و در بازار دوم حجم و ارزش معاملات به ترتیب با 14 و 25 درصد رشد مواجه شد. طی هفته گذشته عرضه 10 درصد از سهام بیمه البرز در بورس، شاخص کل بورس را 355 واحد تکان داد و باعث شد این شاخص به 11 هزار و 891 واحد برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر