jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۱۸ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: علی‌اکبر قاضی‌نظام گفت: سئانس‌های صبح «پردیس‌های سینمایی» را در سال تحصیلی به فیلم‌های کودک اختصاص خواهیم داد و از فیلمسازانی که فیلم‌های آنها امسال در جشنواره‌ فیلم کودک همدان به نمایش درآمده است، دعوت کرده‌ایم تا در صورت امکان، برنامه اکران کودک را با چنین فیلم‌هایی آغاز کنیم. مدیر سینما و تلویزیون سازمان سینما‌شهر درباره طرح جدیدی که برای اکران فیلم‌های کودک ارائه شده است به ایسنا گفت:‌ اگر این طرح بخوبی پیش برود و با حمایت‌های مختلف موفق باشد، قطعا سینمای خموده‌ کودک، بار دیگر زنده خواهد شد.

او ادامه داد: با توجه به این‌که بیشترین مخاطبان فیلم‌های کودک در تهران ساکن هستند و می‌توان از سال تحصیلی دانش‌آموزان برای اکران فیلم‌های کودک بهره برد، بنابراین ما در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تصمیم گرفتیم که سئانس‌های صبح پردیس‌های سینمایی را طی سال تحصیلی به فیلم‌های کودک اختصاص دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر