jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۱۸   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: علی‌اکبر قاضی‌نظام گفت: سئانس‌های صبح «پردیس‌های سینمایی» را در سال تحصیلی به فیلم‌های کودک اختصاص خواهیم داد و از فیلمسازانی که فیلم‌های آنها امسال در جشنواره‌ فیلم کودک همدان به نمایش درآمده است، دعوت کرده‌ایم تا در صورت امکان، برنامه اکران کودک را با چنین فیلم‌هایی آغاز کنیم. مدیر سینما و تلویزیون سازمان سینما‌شهر درباره طرح جدیدی که برای اکران فیلم‌های کودک ارائه شده است به ایسنا گفت:‌ اگر این طرح بخوبی پیش برود و با حمایت‌های مختلف موفق باشد، قطعا سینمای خموده‌ کودک، بار دیگر زنده خواهد شد.

او ادامه داد: با توجه به این‌که بیشترین مخاطبان فیلم‌های کودک در تهران ساکن هستند و می‌توان از سال تحصیلی دانش‌آموزان برای اکران فیلم‌های کودک بهره برد، بنابراین ما در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تصمیم گرفتیم که سئانس‌های صبح پردیس‌های سینمایی را طی سال تحصیلی به فیلم‌های کودک اختصاص دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر