jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۳۳۶   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۵۷

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: تیراندازی در خیابان مطهری از سوی ماموران آگاهی فرماندهی تهران بزرگ و به علت درگیری با یک موتورسوار زورگیر بوده است.

سرهنگ «مهدی احمدی» در گفت و گو با ایرنا افزود: ماموران اداره آگاهی فرماندهی تهران بزرگ در حال ماموریت در خیابان مطهری با دو موتورسوار زورگیر مواجه می شوند که یکی از این افراد را دستگیر می کنند.

احمدی در تشریح این رویداد افزود: ماموران برای دستگیری متهم دیگر که از صحنه متواری شده بود در تعقیب و گریز مجبور به شلیک گلوله شده و او را دستگیر کردند.

وی گفت: این مجرمان پس از دستگیری برای تشکیل پرونده به اداره آگاهی تهران بزرگ اعزام شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر