jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۷۹ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۵۸

جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «انیمست» رومانی که میزبان ‌4 فیلم کوتاه انیمیشن از سینمای ایران بود، فردا ‌12 اکتبر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش ایسنا، فیلم «اتاق رادیالوژیست» با مدت زمان ‌5/4 دقیقه به کارگردانی «آرش رادکیا» در بخش آثار سینمای وحشت و فیلم‌های «تنهایی» ‌25/9 اثر مهرداد شیخان، «ابر صورتی» (‌5/7دقیقه) ساخته مسعود قدسیه، «داستان سفال» (‌34-8دقیقه) به کارگردانی مریم بیانی در بخش رقابتی آثار کوتاه حضور داشته‌اند.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع ‌رسانی جشنواره‌ فیلم انیمست، این فستیوال از ‌3 اکتبربا نمایش فیلم «مری و مکس» اثر «آدام الیوت» آغاز به‌کار کرده است.

بنابراین گزارش،این فستیوال در بخش‌های آثار بلند داستانی، فیلم‌های کوتاه، آثار دانشجویی، ویدئو کلیپ‌ها، انیمیشن‌های رومانیایی و انیمیشن‌های سیاه به معرفی آثار برگزیده خود پرداخته است.

انجمن فرهنگی رومانی برگزار‌کننده این رویداد سینمایی است و از جمله میهمانان ویژه جشنواره «انیمست» می‌توان از «جورج لوئیز گابل»، «هایائومیازاکی» انیمیشن‌ساز ژاپنی و «میک ریس» نام برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر