jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۶۱۲۳ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۴۸

مسابقات انفرادی کوراش قهرمانی جهان در اوکراین با کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره دیگر برای ورزشکاران ایران به پایان رسید.

به گزارش مه ر، در ادامه رقابتهای کوراش قهرمانی جهان عصر شنبه مصطفی دلیریان در وزن 60- کیلوگرم پس از آنکه نماینده سوریه را دوراول شکست داد و در مبارزه دوم حریفی از آفریقای جنوبی را از پیش رو برداشت در دور سوم در پیکار با نماینده روسیه صاحب پیروزی شد و به فینال رفت. دلیریان در دیدار فینال حریفی از قرقیزستان را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

محسن غفار در وزن 66- کیلوگرم که با برتری مقابل کوراش کاری از مولداوی مبارزات خود را آغاز کرد و در دو بازی بعدی خود حریفانی از گرجستان و هند را نیز از پیش رو برداشت در دیدار فینال به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با پیروزی برابر وی به مدال طلا دست یافت.

در وزن 81- کیلوگرم محمد جمالی که در سه دیدار متوالی آلمان، هندوستان و قهرمان جهان از گرجستان را شکست داده بود در مبارزه نهایی به مصاف حریفی از ازبکستان رفت و با قبول شکست برابر وی به مدال نقره قناعت کرد.

در مبارزات قبلی نیز ذکریا مرادی در وزن 73- کیلوگرم پس از شکست حریفانی از ترکمنستان و مغولستان در سومین دیدار مغلوب نماینده ازبکستان شد و به مدال برنز رسید.

روز جمعه نیز محمدرضا رودکی با پشت سرگذاشتن همه حریفان خود به نخستین مدال طلای کوراش ایران دست پیدا کرد.

در پایان مسابقات انفرادی تیم کشورمان صاحب سه مدال طلا ، یک نقره و یک برنز شد و باید منتظر رده بندی نهایی باشد. مسابقات تیمی این دوره از رقابتها از صبح یکشنبه آغاز خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر