jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۵۸۹۷   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۳۹

ابراهیم جعفری ، نخست‌وزیر سابق عراق طی سفری که به ایران داشته است ، با حضور در لوکیشن سریال «سال‌های مشروطه» از پشت صحنه این سریال بازدید کرد.

به گزارش فارس ، وی در این دیدار ضمن این‌که به تماشای یک سکانس از «سال‌های مشروطه» نشست طی سخنانی از روابط فرهنگی و ساخت آثار مذهبی مشترک میان 2 ملت ایران و عراق صحبت کرد.

بر اساس این گزارش ، همچنین در حاشیه این بازدید ، محمدرضا ورزی نسخه‌ای از کتاب فیلمنامه فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل‌الله» را به جعفری اهدا کرد که مورد استقبال وی قرار گرفت.

بازیگرانی نظیر اکبرعبدی ، محمد صادقی، آزیتا حاجیان ، ایرج راد ، محمد مطیع ، رضا رویگری ، محمدرضا شریفی ‌نیا ، زهیر یاری، داریوش کاردان، شهرام عبدلی، فرخ نعمتی، قاسم زارع، تینا پاکروان، یوسف صیادی و با حضور جمشید مشایخی در مجموعه تلویزیونی سال‌های مشروطه همکاری دارند.

سریال «سال‌های مشروطه» در 15 قسمت 50 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه 2 سیما ساخته می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر