jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۰۱۹ ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۰۶

به دلیل همزمانی با جام جهانی کشتی آزاد

زمان برگزاری کشتی جام تختی تغییر کرد

زمان برگزاری رقابت های کشتی آزاد بین المللی جام تختی که پیش از این قرار بود 16 و 17 اسفند ماه برگزار شود، تغییر کرد.

به گزارش مهر ، با توجه به همزمانی این رقابتها با جام جهانی کشتی آزاد که درشهر «ماخاچ کالا»ی روسیه برگزار می شود ، مسئولان فدراسیون کشتی تصمیم گرفتند رقابتهای جام تختی را چند روز زودتر برگزار کنند.

بنا بر تصمیم جدید که با نظر کادر فنی تیم ملی لحاظ شده است این رقابتها روزهای 28 تا 30 بهمن ماه برگزار می شود و احتمال میزبانی تهران از بقیه استانها بیشتر به نظر می رسد.

رقابتهای کشتی آزاد بین المللی جام تختی با حضور کشورهای سرشناس و در غیاب نفرات شرکت کننده در جام جهانی کشتی آزاد برگزار می شود.

رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد 15 و 16 اسفندماه در شهر «ماخاچ کالا» روسیه برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر