jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۷۹۱۱۹   ۱۹ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۹:۵۷

برنامه «علم آگین» در برنامه روز جمعه بیستم شهریور، جدیدترین اخبار و دستاوردهای علمی ایرانیان را به اطلاع مخاطبان می رساند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور مخاطبان شبکه جهانی صدای آشنا، این برنامه روز جمعه به بهانه رونمایی از خودروی الکتریکی «قاصدک» در دانشگاه خواجه نصیر، با مهندس رزاق بلوری افشار و مهندس کریمی، گفت و گو خواهد کرد.

دکتر وثوق معاون پژوهشکده رویان نیز در بخش دیگری از برنامه درباره دهمین کنگره بین المللی باروری و ناباروری رویان که در مهرماه برگزار می شود، توضیحاتی را ارائه خواهد داد.

«گفت و گوی علمی» کاری از گروه فرهنگ و تمدن جمعه ها ساعت 05/22 به وقت تهران برابر با ساعت 35/17 به وقت گرینویچ و تکرارش جمعه ها ساعت 05/12 به وقت تهران برابر با ساعت 35/07 به وقت گرینویچ از کانال آمریکای شبکه جهانی صدای آشنا پخش خواهد شد.

نشانی وب سایت شبکه جهانی صدای آشنا:   www.sedayeashna.ir

شماره تماس روابط عمومی: 22164131 ، 22652327

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اهمیت حفظ محققان در 30 سالگی رویان

اهمیت حفظ محققان در 30 سالگی رویان

احساس ما به‌عنوان دانش‌آموزان و دانشجویان قبل از انقلاب که مسائل سیاسی و توسعه ایران را پیگیری می‌کردیم، این بود کشور ما به لحاظ علمی و فناورانه و اقتصاد متکی بر دانش‌ملی به عمد عقب نگه داشته می‌شود.

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو