با پخش از شبکه 2 سیما رخ می دهد

لبخندهای شبانه یا سریال طنز شمس‌العماره

پخش سریال «شمس‌العماره» از سوم مرداد همزمان با سالروز تولد امام حسین (ع) از شبکه 2 سیما آغاز می‌شود.این سریال را سامان مقدم کارگردانی می‌کند. شمس‌العماره پیش از این قرار بود از اول مرداد روی آنتن شبکه 2 برود که مدیران شبکه 2 مناسبت میلاد امام حسین را برای آغاز پخش سریال شمس‌العماره مناسب‌تر دیدند.
کد خبر: ۲۶۷۴۴۱

شمس‌العماره سریالی طنز است که قرار است هر شب پخش شود. این سریال را می‌توان اولین سریال طنزی دانست که شبکه 2 تولید می‌کند تا آن را در تابستان پخش کند. ماجراهای این سریال در یک ساختمان اتفاق می‌افتد، ساختمانی که شمس‌العماره نام دارد و متعلق به خاندان گشایش است.

ماجرای سریال از زمانی آغاز می‌شود که جشن عروسی‌ای در شمس‌العماره در حال برگزاری است، اما اتفاقی در این مراسم رخ می‌دهد که همه خاندان گشایش را به جان هم می‌اندازد. پس از مراسم، هر کسی می‌خواهد اتفاق شب عروسی را به نفع خود جلو ببرد.

در سریال شمس‌العماره، هانیه توسلی نقش اصلی را که لیلا نام دارد، بازی می‌کند.او دختر گشایش است و قرار است شمس‌العماره به او برسد! به شرط این‌که او از آزمون پدر سربلند بیرون بیاید. مسعود رایگان (هرمز)، رویا تیموریان (پری)، فرهاد آئیش (رحمت)، مهرانه مهین‌ترابی (عمه)، مرجانه گلچین (زیور)، سروش صحت، ارژنگ امیرفضلی، اردلان شجاع‌کاوه، علی قربان‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مهوش وقاری و ... بازیگران اصلی سریال شمس‌العماره هستند. تاکنون حدود 30 قسمت از این سریال تدوین شده است و گروه سازنده در لوکیشن اصلی این سریال که در دارآباد واقع است، مشغول کارند.

تیترا ژ سریال شمس‌العماره را ساسان توکلی فارسانی ساخته است و علیرضا کریمی ‌آن را تدوین می‌کند. شمس‌العماره را رامین عباسی‌زاده تهیه می‌کند. از دیگر عوامل سازنده این سریال، می‌توان به تصویربردار: مرتضی غفوری، سرپرست نویسندگان: امید سهرابی، طراح صحنه: محمد سال‌افزون، طراح لباس: گلناز گلشن، طراح گریم: ایمان امیدواری، صدابردار: ناصر انتظاری و دستیار یک کارگردان: آلاله هاشمی‌ اشاره کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها