jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۵۸۸۷ ۱۱ تير ۱۳۸۲  |  ۲۱:۵۰

روان شناسی ناهنجاری های خانواده در قالب سریالی داستانی در گروه خانواده و جوان شبکه اول سیما به تصویر کشیده می شود.این سریال داستانی با عنوان «برای دوست داشتن» که براساس فیلمنامه ای از حمیدرضا حافظی

و پرویز نظیری به کارگردانی علی بیابانی تولید شده ، در 12قسمت 20دقیقه ای ، چند داستان اجتماعی را روایت می کند. کارگردان این مجموعه تلویزیونی در گفتگو با خبرنگار ما ، درباره ساختار این برنامه گفت : در هرقسمت از این برنامه ، یک ناهنجاری خاص به تصویر کشیده شده و پس از آن ، شخصیت مشاور برنامه وارد ماجرا می شود و در ادامه ، این معضل خاص بررسی و تحلیل می شود. بیابانی در ادامه در توضیح شخصیت های این مجموعه گفت : دکتر سپهری (پردیس افکاری) و همسر دکتر حامدی (حبیب دهقان نسب) است .سپهری در زمینه مشاوره و روان شناسی فعال است . شخصیتی درونگرا دارد و به عنوان مشاور در مدارس ابتدایی و پژوهشگر و محقق فعالیت هایی را دنبال می کند. همسرش نیز تا حدودی روحیات مشابه او را دارد. وی درباره حال و هوای داستان های این مجموعه گفت : در داستانی با عنوان «بی تو مهتاب شبی» پدر دختر بچه ای برای کار به خارج از کشور رفته است ، ولی مادر این مساله را از او مخفی کرده است . با بازگشت پدر از خارج ، دختر دچار بحران روحی می شود و پس از آن با ورود مشاور به داستان ، در تحقیقات مختلف ، لایه پنهان زندگی دختر بچه که باعث آشفتگی او شده ، کشف و تحلیل می شود. در داستان دیگری با عنوان «پاییز را فراموش کن» خانواده ای بدون وجود مرد و پدر به تصویر کشیده می شود. در یک داستان دیگر هم ، ناهنجاری هایی که فقدان عشق رابه وجود می آورند ، به تصویر کشیده می شوند. این مجموعه تلویزیونی طی یک ماه در بهار امسال تصویربرداری شده است و هم اکنون مراحل فنی خود را به منظور آماده شدن برای پخش طی می کند.مهتاج نجومی ، محمود مقامی ، فلور نظری ، نیلوفر دوستی ، پریسا سعادتی ، محمدبیک محمدی و سعیده ابراهیم نژاد برخی از بازیگران این مجموعه هستند. این مجموعه به تهیه کنندگی فرامرز باصری و با حضور این عوامل تولید شده است : مدیر تصویربرداری : علی عالمی ، صدابردار: شهریار پنهانی ، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: عبدالرضا فیروزان ، مدیر تولید: مهران محمدنبی ، تدوین و صداگذاری : علی خان خودی .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر