jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۵۰۰۹   ۲۱ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۲:۰۳

8عنوان سریال داستانی در بخش مسابقه یازدهمین جشنواره سراسری رادیو و تلویزیون مراکز استان ها با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت . به گزارش ستاد خبری جشنواره ، سریال های «یار به یاد ماندنی» از مرکز لرستان

، «صفورا» از مرکز خراسان ، «روزهای ابری» از مرکز آذربایجان شرقی ، «فریزو» از مرکز مهاباد، «حصیر سرد» از مرکز گیلان ، «اجاق خاموش» از مرکز مهاباد، «نذری» از مرکز کهگیلویه و بویراحمد و «راز شیوا» از مرکز اصفهان به نمایش درمی آیند. همچنین در این جشنواره 8تله تئاتر به نامهای پیراهن یوسف ، تب پریشانی ، هانیه ، گوهرشاد، فرزندان زیتون گیلان ، کورواخلیج ، پیک نیک در میدان جنگ و تب بارانی با یکدیگر رقابت می کنند. یازدهمین جشنواره سراسری رادیو و تلویزیون مراکز استان ها بخشی را به نمایش آثار «نماآهنگ» اختصاص داده است . در این بخش 7نماآهنگ با یکدیگر رقابت می کنند. این آثار عبارتند از: «تولد دوباره» از مرکز همدان ، «بارون» از مرکز خراسان ، «می ناز» از مرکز چهارمحال و بختیاری ، «نقش مهر» از مرکز گیلان ، «وصل و هجران» از مرکز کردستان ، «مهر آسمان» از مرکز زنجان و «آهنگ عطش» از مرکز اردبیل . براساس همین گزارش ، 9فیلم کوتاه نیز از سراسر کشور در بخش مسابقه این جشنواره به نمایش درمی آیند. «پنبه سیاه» از مرکز آذربایجان غربی ، «بدون عنوان» از مرکز خراسان ، «جی ژوان» از مرکز کردستان ، «یک اتفاق ساده» از مرکز کرمانشاه ، «پدر» از مرکز اردبیل ، «آبی» و «تن پوش» از مرکز یزد، «تصویر مادر» از مرکز آبادان و «گرگر» از مرکز لرستان ، آثار انتخاب شده برای بخش مسابقه جشنواره هستند. گفتنی است ، یازدهمین جشنواره سراسری رادیو و تلویزیون مراکز استان ها از 24 تا 26 خردادماه در اردبیل برگزار می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

سفر پاپ فرانسس به عراق و دیدار او با مرجع‌عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت‌ا... سیستانی مورد توجه بسیاری از تحلیلگران حوزه منطقه غرب آسیا، جهان‌اسلام و جهان مسیحیت قرار گرفته‌است.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر
یک دست‌ انداز نوروزی

گزارشی از پشت‌صحنه مجموعه نوروزی «دست‌ انداز» همراه گفت‌وگو با کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران آن

یک دست‌ انداز نوروزی

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر