jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۴۵۱۱۳   ۲۲ فروردين ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۴

گروه رسانه: چند فیلم و مجموعه، پس از اتمام مراحل دوبله بزودی از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهند شد. «دوران کهن» که با سرپرستی فریبا شاهین‌مقدم دوبله می‌شود درباره موجوداتی است که از دوران ماقبل تاریخ به زمان حال می‌آیند و حوادثی را به وجود می‌آورند. چند دانشمند می‌کوشند آنها را به زمان خود بازگردانند. شروین قطعه‌ای (کانز)‌، علیرضا باشکندی (کانر)‌، مهین برزویی (کلودیا)‌، مریم شیرزاد (ابی)‌، کسری کیانی (استیون)‌، عباس نباتی (لستر)‌، شایان شام‌بیاتی (رای)‌، علی منانی، علی محمد اشک بوس، شراره حضرتی و زهرا سوهانی دوبلورهای این اثر هستند که از شبکه 4 پخش خواهد شد.

«در انتظار گودو» براساس یکی از نمایشنامه‌های ساموئل بکت نوشته شده و درباره 2 مرد است که در بیابان منتظر ناجی خود هستند.

ایرج رضایی و منوچهر اسماعیلی دوبلورهای اصلی این فیلم هستند که از برنامه سینما اقتباس پخش خواهد شد.

«گوژپشت» درباره 2 مرد  یکی اشراف‌زاده و دیگری جنگجو  است که در مدت کوتاهی با یکدیگر دوست می‌شوند. برادرزاده مرد اشراف‌زاده که می‌خواهد میراث وی را تصاحب کند، طی یک درگیری او را می‌کشد. مرد جنگجو فرزند دوستش را بزرگ می‌کند و این بچه به دختری جنگجو تبدیل می‌شود.

تعدادی از گویندگان این فیلم که از شبکه 4 پخش خواهد شد عبارتند از: شروین قطعه‌ای (دونور)‌، کیکاووس یاکیده، مهرداد ارمغان، سهیلا گلستانی، امیر عطرچی، تورج نصر، ولی مومنی، ابراهیم شفیعی، صغری سادات هاشمی، محبت‌ دارآفرین، میثم نیک‌نام و ایرج رضایی.

ماجراهای «وندی عزیز» در شهرکی می‌گذرد که ساکنانش کارگر معدن هستند. پسر جوانی به نام دیک که علاقه‌ای به کار در معدن ندارد، همراه با تعدادی از دوستانش گروهی را تشکیل می‌دهد که اعضای آن اهداف صلح‌‌طلبانه دارند، اما بر اثر وقوع حوادثی، همگی بزهکار می‌شوند.

تعدادی از دوبلورهایی که با سرپرستی حمیدرضا آشتیانی‌پور در این فیلم گویندگی کرده‌اند، عبارتند از: افشین زی‌نوزی (دیک)‌، امیرمحمد صمصامی (استیو)‌، شایسته تاج‌بخش (سوزان)‌، سعید مقدم‌منش (سباستین)‌، سعید شیخ‌زاده (فردی)‌، شروین قطعه‌ای (هیویی)‌، اکبر منانی، زویا خلیل‌آذر (کلارا)‌، ناصر احمدی (مارشال واکر)‌، بیژن علی‌محمدی (پدر میک)‌، نیلوفر حدادی و حمیدرضا رضایی آشتیانی‌پور نیز گویندگی نقش کراگزبی را برعهده داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر