jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۴۴۵۵   ۰۵ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۲:۲۰

جام جم آنلاین - شرکت تویوتا موتور نخستین تولیدکننده خودرو ژاپن روز دوشنبه 26 مه اعلام کرد با توجه به افزایش تقاضا در بازار

اروپا 20 درصد بر کل ظرفیت تولید خود در اروپا می افزاید.
به نوشته روزنامه لاتریبون ، شرکت تویوتا اعلام کرد از ماه آوریل سال 2004 میلادی ظرفیت تولید کارخانه خود در والنسین در شمال فرانسه را 30 درصد افزایش داده و سطح تولید را به 240000 دستگاه در سال می رساند.
تولید سالیانه مدل های کورولا و آونسیس را در کارخانه تویوتا موتور انگلیس در منطقه بورنتسون دربی شایر با 23 درصد افزایش به 270 هزار دستگاه خواهد رسید.
تویوتا برای رسیدن به این هدف ، تولید در این دو کارخانه را به سه شیفت کاری افزایش داده و به این ترتیب 1000 شغل جدید در کارخانه تویوتا در انگلیس و 500 شغل در کارخانه فرانسه این شرکت ایجاد می شود.
به این ترتیب ، با در نظر گرفتن تولید سالیانه 100 هزار دستگاه خودرو در کارخانه تویوتا در ترکیه مجموع تولید تویوتا در سال 2004 میلادی در اروپا به 610 هزار دستگاه خودرو خواهد رسید.

تویوتا فروش خودرو در سال 2003 را افزایش می دهد
تویوتا 420000 خودرو و کامیونت فروخته شده را بازبینی می کند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

سوریه پس از جنگ با داعش زیرساخت کشور خود را از دست داد و پس از پایان جنگ که ایران نقش اساسی داشت، قرار شد بخشی از اقتصاد این کشور نصیب ما شود. متاسفانه در موضوع سوریه پیشرفتی نداشتیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر