jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۴۰۳۶   ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۱۹:۲۱

جام جم آنلاین - یکی از نمایندگان خبری غول نرم افزار جهان ، مایکروسافت و شرکت نرم افزاری Redmond اعلام کرد که خبر روز 30 آوریل مبنی بر تولید توالتهای مجهز به اینترنت سرعت بالا و ایمیل در انگلستان تنها یک شوخی خبری بوده است .

آسوشیتدپرس به نقل از شرکت مایکروسافت از همه کسانی که از این خبر به نوعی استفاده کرده و یا آن را جدی قلمداد کرده اند عذرخواهی کرد و اعلام کرده است که قصد و غرض در این کار وجود نداشته است .
در سی ام آوریل چندین سازمان خبری اعلام کردند که تکنولوژی جدیدی به نام "i Loo" توسط نمایندگی مایکروسافت در لندن راه اندازی شده که مربوط به توالتهایی است که مجهز به اینترنت سرعت بالا و امکانات ایمیل می باشند.
آسوشیتدپرس که یکی از منتشرکنندگان این خبر بود ، اعلام کرده است که در همان تاریخ برای اطمینان با دفتر لندن مکاتبه کرده تا بداند این خبر صحیح است یا نه ، اما آنها آسوشیتدپرس را مجاب کرده اند که هیچ شوخی ای در کار نیست و این تکنولوژی در حال بهره برداری است .
روز بعد از آن سایت معروف تکنولوژی NET در خبرهای خود مدعی شد که این خبر نمی تواند صحت داشته باشد و به نقل از «نوری برنارد حسن» نوشت که این تنها یک «دروغ ماه آوریل بوده است».
در همان روز آسوشیتدپرس و وال استریت ژورنال توسط دو سخنگوی دیگر شرکت مطلع شدند که خبر مربوط به "i Loo" دروغ است .
مایکروسافت روز بعد از آن خبر مربوط به i Loo را تصحیح کرد و گفت : که شاخه مایکروسافت لندن در حال کار بر روی این تکنولوژی است .
در همین حال شاخه مایکروسافت لندن مدعی شد که این تکنولوژی قابل دستیابی و به زودی نمونه ای از آن دوراهی بازار خواهد کرد ، اما همه چیز در پرده ابهام بود تا این که سرانجام مایکروسافت اعلام کرد که خبر مربوط به "i Loo" حداقل تا اطلاع ثانوی دروغ است و هنوز تکنولوژی توالت های مجهز ، اینترنت سرعت بالا راه اندازی نشده است .

www.c چک کردن ایمیل در دستشویی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.