jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۲۲۹۷۵۰   ۲۷ دی ۱۳۸۷  |  ۱۶:۴۴

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی خبرداد:

نخستین پرواز مشهد ـ بغداد هفته آینده

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی از نخستین پرواز مشهد ـ بغداد در هفته آینده خبرداد و بیان کرد: در حال حاضر تنها شرکت هواپیمایی العراقیه اقدام به جا‌بجایی مسافران و زائران مشهد ـ نجف می‌کند.

‌نخستین پرواز نجف ـ مشهد ساعت 15:30 بعد ‌از‌ظهر روز پنجشنبه در فرودگاه بین ‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد به زمین نشست.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان، ظهر روز پنجشنبه نخستین پرواز نجف ـ مشهد در راستای توسعه گردشگری مذهبی میان خراسان رضوی و عراق وارد فرودگاه بین‌ المللی شهید هاشمی نژاد مشهد شد و مورد استقبال مسوولان استانی قرار گرفت.

این پرواز که به صورت تشریفاتی انجام شد، نجاح البلاغی مدیر فرودگاه نجف‌ و براک شمرتی عضو شورای استانی نجف و هیات همراه با استقبال سرکنسول عراق در مشهد و مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی وارد فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد شدند.

روزی یک پرواز از مشهدبه نجف وبالعکس

محسن اسماعیلی‌ مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی گفت: مجوز 7 پرواز بین مشهد ـ نجف داده شده است،‌ که در حال حاضر تنها هفته‌ای یک پرواز و در آینده‌ای نزدیک روزی یک پرواز از مشهد به نجف و بالعکس خواهیم داشت.

وی از نخستین پرواز مشهد ـ بغداد در هفته آینده خبرداد و بیان کرد: در حال حاضر تنها شرکت هواپیمایی العراقیه اقدام به جا‌بجایی مسافران و زائران مشهد ـ نجف می‌کند.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی‌ خاطرنشان کرد:‌ مجوز 6 پرواز برای شرکت‌های داخلی هواپیمایی‌ بین مشهد و نجف نیز صادر شده است که به زودی این پرواز‌ها را انجام خواهند داد.

پیرهنده، مسوول روابط عمومی فرودگاه‌های خراسان رضوی نیز اظهار داشت: این پرواز قرار بود ساعت 13:30 بعدازظهر روز پنجشنبه به زمین بنشیند که با تاخیر 2 ساعته و در ساعت 15:30 به زمین نشست.

گفتنی است: ماهیانه 4 پرواز با هواپیمای بویینگ 737 به جابجایی زائران عتبات عالیات و حرم مطهر امام رضا(ع) میان مشهد و نجف خواهد پرداخت. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.