jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۹۶۴۲   ۲۴ دی ۱۳۸۷  |  ۲۰:۱۸

چهره‌های از قلم افتاده

مصطفوی:

بالاخره او از پرسپولیس رفت. حالا هواداران این تیم در پایان بازی‌های تیم محبوبشان باید دنبال شخص دیگری بگردند تا برعلیه‌اش شعار بدهند. جایگزین او هم خودش می‌توانست به عنوان یکی از چهره‌های ما باشد. انصاری‌فرد که خودش تجربه یک دوره مدیریتی تلخ را در پرسپولیس داشته توانست با نظر هیات مدیره دوباره به عنوان مدیر عامل باشگاه قرمزها انتخاب شود.

گل آقا:

انتشار هفته‌نامه گل‌آقا دوباره متوقف شد. پوپک صابری‌فومنی مدیرمسوول گل‌آقا در آخرین شماره این نشریه نوشته است: «اردیبهشت سال 1383 با شما عهد کردم تا توان دارم چراغ موسسه گل‌آقا را روشن نگه دارم و تا امروز به این عهد وفادار بودم.

از شما خوانندگان وفادار مهربان گل‌آقا می‌خواهم همین را از من بپذیرید که دیگر نمی‌توانم، خسته‌ام. از من بپذیرید که با خستگی نمی‌توان بر انتشار یک مجله طنز سیاسی مدیریت کرد.»

نعیم سعداوی:

اگر کمی‌به حافظه فوتبالی‌تان رجوع کنید خوب به خاطر خواهید آورد نعیم سعداوی روزگاری جناح راست تیم ملی ایران را قبضه کرده بود حتی در بدترین شرایط هم او به بازی گرفته می‌شد و فقط یک محرومیت مشکوک به خاطر دوپینگ او را از صحنه اول فوتبال کنار گذاشت.

این روزها نعیم سعداوی دوباره به فوتبال برگشته و این بار به عنوان مربی تیم پرسپولیس تهران ، تا جمع دوستان قدیمی‌جمع شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر