jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۲۶۹۳   ۲۵ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۱:۵۵

مراسم خاکسپاری فیلمبردار اسپانیایی ، قربانی جنگ امریکا علیه عراق ، به صحنه تظاهرات ضد دولتهای واشنگتن و مادرید تبدیل شد.

جنازه خوسه کوئسو ، فیلمبردار کانال 5تلویزیون اسپانیا که توسط نظامیان امریکایی در عراق به قتل رسید، با حضور صدها نفر در قبرستان شهر مادرید به خاک سپرده شد. به گزارش ایرنا ، حاضران در این مراسم که تعداد زیادی از آنان را خبرنگاران و فیلمبرداران رسانه های ارتباط جمعی اسپانیا تشکیل می دادند ، در شعارهایی جورج بوش ، رئیس جمهوری امریکا و خوزه ماریا ازنار ، رئیس دولت اسپانیا را قاتل خواندند. شلیک مستقیم یک تانک امریکایی به هتل فلسطین بغداد ، محل اقامت خبرنگاران خارجی به زندگی کوئسو و یک خبرنگار خبرگزاری رویتر پایان داد و چند نفر را زخمی کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر