jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۲۵۵۶   ۲۳ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۱:۲۷

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ، طرح آزادسازی چای را طرحی شکست خورده دانست و اظهار کرد: آینده روشنی برای صنعت چای دیده نمی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس ، ایرج ندیمی گفت : با روند کنونی مدیریت حاکم بر سازمان چای ، امیدی به بهبود وضعیت چای نیست . وی افزود: براساس سالهای گذشته ، مدیرعامل سازمان چای نتوانست نرخ خرید برگ سبز چای را اعلام کند. این در حالی است که این نرخ در هفته های پایانی اسفندماه هر سال کاملا مشخص می شود. ندیمی افزود: ارتقای کمی و کیفی محصولات موجود، جلوگیری از ضایعات ، اتخاذ تدابیر لازم در جهت ساماندهی واردات ، ازجمله مهمترین اهداف طرح آزادسازی چای بوده است ؛ ولی تاکنون هیچ گونه تغییری در آنها مشاهده نمی شود. وی در پایان به این نکته اشاره کرد که مدیرعامل کنونی سازمان چای نیز از نظر مدیریتی نمی تواند دوام چندانی داشته باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر