jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۱۱۱۰   ۰۹ اسفند ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۶

با دستگیری ماموران قلابی که قصد اخاذی از صاحب یک خانه را داشتند ، مشخص شد یکی از آنها زندانی فراری بوده است . به گزارش خبرنگار ما ، روز سه شنبه هفته گذشته 2نفر با مراجعه به خانه ای در خیابان سهروردی

، خود را از ماموران ستاد مبارزه با موادمخدر معرفی کرده و اقدام به بازرسی از خانه کردند. ماموران قلابی با تحویل گرفتن اسناد و مدارک صاحبخانه ، از وی خواستند تا در مقابل پرداخت 5/1 میلیون تومان ، مدارک خود را تحویل بگیرد. صاحبخانه که به رفتارهای این افراد مظنون شده بود ، با مراجعه به شعبه 1606جنایی تهران ، شکایتی را در این زمینه تسلیم قاضی جنایی کرد. با صدور دستورات لازم در این ارتباط، پرونده در شعبه یک پلیس آگاهی پیگیری شد و هنگامی که مامورهای قلابی بار دیگر با مراجعه به منزل شاکی قصد دریافت پول را داشتند، دستگیر و به آگاهی منتقل شدند. با بررسی و تحقیق درخصوص هر دو متهم ، مشخص شد یکی از آنها زندانی فراری است و چند ماه پیش با سپردن وثیقه متواری شده است . با اعتراف هر دو متهم به چندین فقره اخاذی با این شیوه ، قاضی جنایی با صدور قرار، هر دو متهم را روانه زندان کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر