jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۱۰۱۹۳   ۲۹ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۹:۲۷

رئیس‌ کلا‌نتری 154 چیتگر خبر داد

کشف 289کیلو مواد مخدر در تهران‌

با هوشیاری ماموران کلانتری 154 چیتگر، یک محموله بزرگ موادمخدر در تهران کشف و ضبط شد.

سرگرد ابراهیمی، رئیس کلانتری 154 در این باره به «جام‌جم» گفت: ساعت 20 روز شنبه و به دنبال تماس مردمی مبنی بر تردد مشکوک چند نفر در یک جاده خاکی در حوزه استحفاظی کلانتری، ماموران گشت به این محل اعزام شدند و سرنشینان یک خودرو با مشاهده پلیس اقدام به فرار کردند.

سرگرد ابراهیمی افزود: به دنبال این ماجرا، ماموران با بررسی محل متوجه شدند فردی که از همراهی با سرنشینان خودرو بازمانده است، در حال فرار است که بلافاصله این فرد نیز دستگیر و در مرحله بعدی 289 کیلو موادمخدر از نوع تریاک را که در این محل رها شده بود، کشف و ضبط کردند.

رئیس کلانتری 154 افزود: پس از تحقیق از این متهم که خود را حسین معرفی می‌کرد، ماموران با انتقال وی به کلانتری، تحقیق از وی را آغاز کردند و در مرحله بعدی با استفاده از شگردهای پلیسی، یکی دیگر از متهمان را که قرار بود یک دستگاه خودروی پژو 206 را به عنوان رشوه در اختیار قرار دهد، دستگیر کردند.

سرگرد ابراهیمی تصریح کرد: با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط، متهمان به همراه موادمخدر کشف شده، تحویل ماموران پایگاه پنجم اداره مبارزه با موادمخدر شدند.

رئیس کلانتری 154 از مردم منطقه که با هوشیاری، پلیس را در جریان رفت‌وآمد مشکوک قاچاقچیان قرار دادند، تقدیر و قدردانی کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر