jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۰۸۱۰۰   ۲۰ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۷:۳۶

قائم مقام وزیر راه و ترابری:

نرخ رشد تصادفات کنترل شده است

سید مهدی هاشمی قائم مقام وزیر راه و ترابری گفت: براساس آمارهای موجود با انجام برخی اقدام های پیشگیرانه و کنترلی، نرخ رشد تصادفات تا حدودی کنترل شده است که با تداوم و بهینه سازی اقدام ها، می‌توان روند کاهش تصادفات را حفظ کرد.

به گزارش ایرنا ، قائم مقام وزیر راه روز شنبه در مراسم معارفه و تودیع رییسان جدید و قدیم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، افزود: این اقدام ها باید کاملا سنجیده و به دور از خطا و اشتباه باشد و از رییس جدید سازمان نیز انتظار می رود این اقدام ها با روند مناسب و با هزینه منطقی‌تری اجرا شود.

وی ضمن قدردانی از عملکرد محمد بخارایی رییس سابق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، این مجموعه را از جمله کلیدی ترین سازمان های زیرمجموعه وزارت راه برشمرد و گفت: این سازمان با توجه به ارتباطی که با مردم و بدنه جامعه دارد، می تواند سهم بسزایی در خدمات رسانی به مردم ایفا کند.

هاشمی، تولید علم را یکی از ابزارهای تحقق اهداف دولت برشمرد و گفت: لازمه خدمات رسانی مناسب و رشد و توسعه کشور، توجه ویژه به موضوع تولید علم است.

وی با اشاره به جایگاه برجسته سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در کشور، اظهار داشت: از مدیریت جدید این سازمان انتظار می رود گام های بعدی را برای تحقق اهداف دولت و توسعه جایگاه حمل و نقل و راهداری کشور بردارند و این روند تداوم داشته باشد.
 
قایم مقام وزیر راه و ترابری، خدمات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را در افزایش رفاه جامعه تأثیرگذار خواند و افزود: سرعت عمل، منطقی کردن رویدادها و ایمنی از جمله موضوعات مهمی است که باید در سازمان مورد توجه خاص قرار گیرد.

مراسم معارفه دکتر شهریار افندی زاده، رییس جدید سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای و تودیع مهندس محمد بخارایی رییس سابق روز شنبه با حضور قائم مقام وزیر راه و ترابری، اعضای هیأت عامل و مدیران ستادی سازمان برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر