jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۰۸۱۰۰   ۲۰ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۷:۳۶

قائم مقام وزیر راه و ترابری:

نرخ رشد تصادفات کنترل شده است

سید مهدی هاشمی قائم مقام وزیر راه و ترابری گفت: براساس آمارهای موجود با انجام برخی اقدام های پیشگیرانه و کنترلی، نرخ رشد تصادفات تا حدودی کنترل شده است که با تداوم و بهینه سازی اقدام ها، می‌توان روند کاهش تصادفات را حفظ کرد.

به گزارش ایرنا ، قائم مقام وزیر راه روز شنبه در مراسم معارفه و تودیع رییسان جدید و قدیم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، افزود: این اقدام ها باید کاملا سنجیده و به دور از خطا و اشتباه باشد و از رییس جدید سازمان نیز انتظار می رود این اقدام ها با روند مناسب و با هزینه منطقی‌تری اجرا شود.

وی ضمن قدردانی از عملکرد محمد بخارایی رییس سابق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، این مجموعه را از جمله کلیدی ترین سازمان های زیرمجموعه وزارت راه برشمرد و گفت: این سازمان با توجه به ارتباطی که با مردم و بدنه جامعه دارد، می تواند سهم بسزایی در خدمات رسانی به مردم ایفا کند.

هاشمی، تولید علم را یکی از ابزارهای تحقق اهداف دولت برشمرد و گفت: لازمه خدمات رسانی مناسب و رشد و توسعه کشور، توجه ویژه به موضوع تولید علم است.

وی با اشاره به جایگاه برجسته سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در کشور، اظهار داشت: از مدیریت جدید این سازمان انتظار می رود گام های بعدی را برای تحقق اهداف دولت و توسعه جایگاه حمل و نقل و راهداری کشور بردارند و این روند تداوم داشته باشد.
 
قایم مقام وزیر راه و ترابری، خدمات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را در افزایش رفاه جامعه تأثیرگذار خواند و افزود: سرعت عمل، منطقی کردن رویدادها و ایمنی از جمله موضوعات مهمی است که باید در سازمان مورد توجه خاص قرار گیرد.

مراسم معارفه دکتر شهریار افندی زاده، رییس جدید سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای و تودیع مهندس محمد بخارایی رییس سابق روز شنبه با حضور قائم مقام وزیر راه و ترابری، اعضای هیأت عامل و مدیران ستادی سازمان برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر