jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۰۲۴۸۶   ۲۶ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۳:۴۳

مهلت ثبت نام در پذیرش‌ دوره های کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1387 تا 29 شهریور تمدید شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون  برای ثبت نام در پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهریور ماه 1387 اقدام نکرده اند با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ترتیبی اتخاذ شده تا ظرف مدت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بر این اساس ، دواطلبان می  توانند در روزهای سه شنبه 26 ، چهارشنبه 27 و پنج شنبه 28 شهریور منحصرا از طریق باجه های نمرکزی شهرستانهای  مختلف کشور (به جز شهرستان تهران)  ، نسبت به دریافت مدارک ثبت نام اینترنتی دوره های مذکور اقدام کنند.

در شهرستانهای تهران نیز منحصرا در مناطق پستی 11 ، 13 ، 14 ، 15 ، 16 ، 17 ، 18 و 19 نسبت به توزیع مدارک ثبت نام اینترنتی دواطلبان دوره های مذکور اقدام می شود.

ضمنا دواطلبان متقاضی ثبت نام در پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی که کارت اعتباری ثبت نام را تا تاریخ 28 شهریور ماه دریافت می کنند ، می توانند حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه 29 شهریور ماه با مراجعه به نشانی پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر