jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۹۷۰۱   ۰۱ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

مراحل پیش تولید سریال ، «حشمت آقا» به کارگردانی مسعود رشیدی برای پخش در ایام نوروز 82در شبکه 2سیما ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ما ، تصویربرداری این سریال که از مضمونی طنز برخوردار است در 15قسمت 45دقیقه ای ، ظرف چند روز آینده در تهران آغاز خواهد شد. انصاریان ، نویسنده فیلمنامه «حشمت آقا» درباره مضمون این سریال به خبرنگار ما گفت : «حشمت آقا» قصه مرد متزلزلی است که زندگی شخصی و خانوادگی خود و اطرافیان را فدای این تزلزل می کند. وی در ادامه گفت : در این سریال برخلاف بیشتر سریال های تلویزیونی این مردها هستند که با دخالت در زندگی یکدیگر باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شوند. انصاریان درباره شخصیت های اصلی سریال «حشمت آقا» گفت : شخصیت اصلی قصه ، مردی خانواده دار است که توهمات تاریخی مادرش (ملوک خانم) برای او مشکلاتی به وجود می آورد. ملوک خانم فکر می کند از خاندان قاجار است و به همین دلیل آدمهای اطرافش را تحقیر می کند، در صورتی که خانواده او در بخشی از تاریخ ، سمت نوکری داشته است . انصاریان در ادامه گفت : ملوک خانم به دلیل توهمات ذهنی خود، حشمت را برای انتخاب همسرش مورد تحقیر قرار می دهد و از طرفی خانواده همسر حشمت نیز برای تلافی وارد ماجرا می شوند و حوادثی را به وجود می آورند که در نهایت باعث متلاشی شدن خانواده حشمت می شوند. انصاریان درباره شخصیت های فرعی قصه و ساختار آن گفت : داستان حدود 15شخصیت اصلی و 10شخصیت فرعی دارد که در طول کار به همه آنها پرداخته می شود. آنها از طرق مختلف وارد قصه می شوند و در روند ماجرا تاثیر می گذارند. وی درباره طنز کار گفت : شخصیت ها با قرار گرفتن در موقعیت های خاص ، طنز موقعیت را به وجود می آورند. البته دیالوگ ها نیز خاص هستند و آدمهای قصه با صحبت کردن ، پس زمینه های شخصیتی خود را بازگو می کنند. گفتنی است ، پخش سریال «حشمت آقا» از 9 فروردین 82 از شبکه دوم سیما آغاز خواهد شد و حضور بازیگرانی چون اکرم محمدی و بیوک میرزایی در آن قطعی شده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر