jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۶۸۱   ۰۱ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۵

جوانی که برای رهایی از اختلاف خانواده خود و همسرش ، به عروس جوانش مرگ موش خوراند و او را به قتل رسانده بود، روانه زندان شد.

به گزارش خبرنگار ما، این زوج جوان 9ماه پیش باوجود مخالفت های خانواده هایشان با یکدیگر ازدواج کردند و سرانجام داماد جوان با مجبور کردن همسرش به خوردن مرگ موش ، او را در خانه اش حلق آویز کرد و قصد داشت موضوع را خودکشی جلوه دهد که ماموران با ارائه مدارک مربوط به این جنایت ، او را دستگیر کردند و به شعبه 45دادگاه جنایی کرج انتقال دادند. این متهم که هویت او مجید اعلام شده است ، اعتراف کرد به دلیل اختلاف خانوادگی میان والدین خود و همسرش مرتکب این جنایت شده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر