jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۹۱۷۳   ۲۰ دی ۱۳۸۱  |  ۲۰:۳۸

سردار سرتیپ محمد باقر ذوالقدر، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در یادواره 120شهید شهرستان گراش استان فارس گفت : میدان را برای کسانی که دایم از مقابله با ارزشها دم می زنند، خالی نخواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به این که دشمنان ، ما را متهم به اصولگرایی می کنند و خواستار این هستند که ما از اصول و هدفهای انقلابی خود دست برداریم ، گفت : دشمنان انتظار دارند تا ما از حکومت دینی دست برداریم و ارزشهای اسلامی را در کشور حذف کنیم . این یعنی پشت کردن به اهداف دینی واز دست دادن همه اهداف و ارزشهایی که برای آن خون داده ایم و این همه تلاش کرده ایم تا آن را به دست آوریم . دشمنان از خارج و دوستان ناآگاه و عوامل بیگانگان از داخل ، در تلاشند که بین ارزشهای دینی و مردم فاصله بیندازند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

قطعا هدف راهبردی آمریکا، مهار قدرت جمهوری اسلامی و مولفه‌های قدرت هسته‌ای، موشکی و... از طریق وارد آوردن فشار و انجام مذاکره است. این کشور برای دستیابی به هدف خود به سکوی پرتاب اولیه یعنی برجام نیاز دارد که براساس آن بتواند پله‌های بعدی را طی کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر