jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۰۷۴   ۱۷ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۰

با تعقیب و گریز ماموران آگاهی با 2سرنشین یک دستگاه خودروی پژو در ساعت 30/5 ماموران موفق به دستگیری متهمان شدند.

به گزارش خبرنگار ما، ماموران گشت آگاهی در بزرگراه آزادگان با مشاهده یک دستگاه خودروی سواری پژو به آن ظنین شدند و زمانی که دستور توقف دادند، راننده با شلیک گلوله به سوی ماموران ، متواری شد. در پی این حادثه ، ماموران نیز با شلیک گلوله به تعقیب پژو پرداختند و در سه راهی شهریار، پژو واژگون شد و سرنشینان آن در تاریکی فرار کردند. با جستجو در این منطقه ، ماموران موفق به دستگیری هر 2متهم شدند و آنها اعتراف کردند در حال حمل قاچاق بوده اند. با انتقال متهمان به آگاهی تهران ، تحقیق از آنها آغاز شده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر